AGROunia odwiedziła Kołakowskiego w Łomży.

30.05

agrounia.pl - news

AGROunia odwiedziła posła PIS Lecha Kołakowskiego w Łomży.

Działacze AGROunii mieli ze sobą transparent: „Tłusty kocie, oddaj 174 tys. zł”.

Chodzi o pieniądze, które Kołakowski dostał za rzekomą pracę w państwowym banku. Tak naprawdę dobrze płatną posadę dostał po to, by wrócił do partii, a PIS miał większość w Sejmie.

 

Kołakowski nie zrobił dla rolników NIC, AGROunia go rozliczy – grzmiał przed biurem posła Michał Kołodziejczak lider AGROunii. Lider AGROunii wszedł do biura i zostawił tam 30 srebrników, które symbolizowały zdradę.

 

Schematy w PIS-ie są cały czas takie same: korupcja polityczna, obłuda, łajdactwo.

Ta sytuacja jak w soczewce skupia w sobie patologie polskiej polityki.

Kołakowski to pozer”.

 

Poseł Kołakowski jest zwykłym pozorantem. Pozorował swoje odejście a tak naprawdę ukrywał własny interes. Zarobił w tak krótkim czasie 174 tys. zł, w czasie kiedy w Polsce upada 50 gospodarstw dziennie. Stop dla ludzi, którzy wykorzystują swoją pozycję tylko do zarabiania pieniędzy. Dla takich nie powinno być miejsca w polityce.” – Jarosław Miściur z AGROunii.

 

 

Michał Kołodziejczak zaapelował, by pieniądze były przekazane na leczenie chorej na SMA Jagódki spod Błaszek w woj. łódzkim.

 

Dziewczynka cierpi bo PIS-owskie państwo nie chce refundować drogiego leku.

 

My pokazujemy: politycy dostają pieniądze za nic, a dzieci nie mają na leczenie i umierają. Nie ma na to naszej zgody. AGROunia domaga się także refundacji leku na SMA.” - mówi Michał Kołodziejczak.

 

https://www.siepomaga.pl/jagoda-sma

 

Relacja z wydarzenia: https://fb.watch/dkuxkGNxHc/

Powrót do: dla mediów