PLUTYCZE: Pierwsza belka zrobiona przez BELARKĘ!

09.07.2021

agrounia.pl - news
Historyczny moment nie tylko dla Andrzeja, ale też dla wszystkich, którzy złożyli się na tą piękną maszynę.
Ta BELARKA to spełnienie marzeń naszych kochanych Rolników z Podlasia. Cieszymy się, że mogliśmy pomoc w zbiórce pieniędzy na maszynę, która odciąży trochę Andrzeja i Gienka.
 
Przypomnimy. Zbierali na belarkę, ale ta zbiórka szła im średnio. Wtedy do akcji wkroczyła AGROunia. Zimą Michał Kołodziejczak odwiedził Plutycze i zadeklarował, że to się uda. Jak to mówi Andrzej „belarka musi powstać” i tak Wielka Orkiestra Rolniczej Pomocy ruszyła… udostępnialiśmy, nagłaśnialismy.
 
Nie wiem czy wiecie, ale bardzo wielu członków AGROunii wpłaciło pieniądze na Belarkę. Serce rośnie! Rolnicy są razem i potrafią się jednoczyć.
 
Było tez trochę zazdrości, hejtu i wypominanie dlaczego pomagamy im, a nie innym.
Innym tez pomagamy.
 
Chłopaki na to zasługują. Promują rolnictwo jak mało kto. Pokazują wieś gościnną, radosną, szczerą. Kiedy siedzą u siebie na ganku co chwila przychodzą fani. Nieśmiało zaglądają, proszą o zdjęcie. Andrzej i Gienek nigdy nie odmawiają. Każdego zabawiają rozmową i chcą by u nich czuł się dobrze. Właśnie tacy są - AUTENTYCZNI.
Dlatego także im chcieliśmy pomoc. W trakcie tej przygody zaprzyjaźniliśmy się i możemy stanowczo powiedzieć. Andrzej i Gienek to wyjątkowi członkowie AGROunii.
BELARKA powstała i właśnie wypluła pierwszą belę
 
Powrót do listy aktualności