Konferencja prasowa AGROunii: politycy nie wstawili się za polską wsią ws. KPO!

05.05.2021

agrounia.pl - news
Krajowy Fundusz Odbudowy został przegłosowany przez PIS i Lewicę. Nikt z polityków nie upomniał się o rolników i mieszkańców wsi. Niezadowolenie rolników sięga zenitu - mówił Michał Kołodziejczak na konferencji prasowej w Warszawie.
 
Konferencja prasowa odbyła się przed Sejmem. Brał w niej udział poseł RP Lech Antonii Kołakowski oraz prezes Krajowych Izb Rolniczych Wiktor Szmulewicz.
 
Michał Kołodziejczak odpalił flary dymne. "Polskiej wsi nikt nie usłyszał, jak rolnicy nie narobią hałasu, to nikt o nas nie mówi. Jak się nas nie boją to nas lekceważą." - mówił lider AGROunii.
 
 
Tłumaczył, że polska wieś została sprzedana za 4 proc. które mają być przeznaczone na prowincję.  Tłumaczył, że wszystko w Polsce będzie niedługo Orlenem. Zadeklarował, że AGROunia rozpoczyna odbijanie polskiej wsi PIS-owi oraz, że w Sejmie konieczna jest reprezentacja ludzi pracy, a nie tylko elit.
 
AGROunia kilkukrotnie domagała się 40 procent na polską wieś na polską wieś. Ostetecznie przekazano na ten cel 4 procent pieniędzy.
 
Całość zobacz tutaj:
Powrót do listy aktualności