Kołodziejczak miażdży dziennikarkę #TVP

03.08.2021

agrounia.pl - news

Dziennikarka TVP Info zapytała podczas blokady w Rękoraju Michała Kołodziejczaka o nową propozycję przygotowaną przez ministra rolnictwa, która zakłada przeznaczenie 200 milionów na walkę z ASF.

-  Ten rolnik w ciągu kwartału traci milion złotych. W tym miejscu rolników jest kilkuset, te 200 milionów niech sobie minister wsadzi w dupę i niech sobie tymi pieniędzmi wytrze dupę. Nich on się pakuje z ministerstwa, niech wychodzi. Nie zgadzamy się na takiego błazna w ministerstwie rolnictwa. Jest to debil, który nas wszystkich upokarza. To człowiek, który z nami nie rozmawia, niech pani nie wspomina więcej tutaj w tym miejscu ministra rolnictwa – odpowiedział Michał Kołodziejczak.
 

- Telewizja publiczna zakłamuję, prawdę mówiąc, o 200 milionach. 200 milionów to dzisiaj jest kilka gospodarstw rolnych. Niech pani zda sobie sprawę, co to znaczy. 2 miliardy na telewizję, to można dać, a cóż to jest w porównaniu z 200 milionów na rolnictwo, strategiczny element polskiej gospodarki, produkcja polskiej żywności 200 milionów, a telewizja, w której pani pracuje 2 miliardy - kontynuował lider AGROunii.
 
ZOBACZ NAGRANIE:


 

Powrót do listy aktualności