Kolejny TŁUSTY KOT w szeregach PiS!

30.05.2022

agrounia.pl - news

Dzisiaj w Łomży pod biurem posła Lecha Kołakowskiego zorganizowaliśmy konferencję prasową w sprzeciwie dla dwulicowości i skorumpowania wiceministra.

Kołakowski w zamian za oddanie głosu i powrót do szeregów PiS dostał intratną posadę w BGK. Za 4 miesiące piastowania pustego doradczego stanowiska zainkasował 174 tys. zł wraz z dodatkowym uposażeniem i przywilejami. To skandal. Ten człowiek sprzedał swój honor i zdradził rolników.

„Lech Kołakowski to przykład jak korumpowani są posłowie za pieniądze podatników. Tak samo oszukiwane jest całe społeczeństwo. AGROunia to nowy standard. Nie dopuszczamy myśli o jakiejkolwiek korupcji politycznej. Do polityki idzie się załatwiać ważne sprawy dla całego społeczeństwa a nie swój prywatny interes.” – Michał Kołodziejczak

„Poseł Kołakowski jest zwykłym pozorantem. Pozorował swoje odejście a tak naprawdę ukrywał własny interes. Zarobił w tak krótkim czasie 174 tys. zł, w czasie kiedy w Polsce upada 50 gospodarstw dziennie. Stop dla ludzi, którzy wykorzystują swoją pozycję tylko do zarabiania pieniędzy. Dla takich nie powinno być miejsca w polityce.” – Jarosław Miściur

W biurze posła zostawiliśmy 30 monet jako symbol 30 srebrników, za które sprzedał swoją godność. Nasi przedstawiciele zostali wyproszeni przez policję wraz z informacją, że w dniu dzisiejszym w biurze nie ma ludzi kompetentnych do rozmowy. W biurze, które powinno być otwarte w służbie dla społeczeństwa.

Apelujemy, aby poseł Kołakowski oddał zarobione pieniądze i przeznaczył je na leczenie dzieci chorych na SMA. Partia bez mrugnięcia okiem przeznacza pieniądze na wewnętrzne przekupstwo a nie znajduje ich na refundację leków dla ciężko chorych dzieci. Skandaliczne rządy Tłustych Kotów.

„Jeżeli pieniądze mogą służyć leczeniu chorych ambicji polityków, niech posłużą leczeniu chorych dzieci”

Relacja z wydarzenia: https://fb.watch/dkuxkGNxHc/

Powrót do listy aktualności