AGROunia zdobywa partnera strategicznego. To kancelaria restrukturyzacyjna KPR!

18.11.2021

agrounia.pl - news

 

Od listopada AGROunia nawiązała współpracę z kancelarią restrukturyzacyjną KPR. 

Eksperci i prawnicy w tej kancelarii specjalizują się w oddłużaniu gospodarstw rolnych. 
 

Nie jesteś sam 
 

Niestety, do AGROunii często spływały pytania o to, co robić, do kogo się zgłosić, gdy pojawiają się problemy finansowe. Choć chcielibyśmy pomóc wszystkim- to nie damy rady. Sprawy zadłużonych gospodarstw są skomplikowane i wymagają analiz wielu dokumentów, stąd nowa współpraca. Co dla nas ważne – współpraca z firmą, sprawdzoną i wiarygodną. 
 

Pierwszy krok
 

Konsultacja i pierwsza rozmowa z ekspertami jest darmowa i nie powoduje żadnych zobowiązań.
 

„Widzimy, że świadomość wśród rolników rośnie. Zaczęli działać jak przedsiębiorcy. Są świadomi, kosztów, dochodów i wiedzą, że trzeba poprosić o pomoc. Nie ma sytuacji beznadziejnych. My możemy uporządkować sytuację. Pierwszy krok- to telefon do nas.” - mówi Adam Kaczor, doradca restrukturyzacyjny z kancelarii KPR.
 

„Postępowanie restrukturyzacyjne polega na stworzeniu planu spłaty naszych zobowiązań, uwzględnia częściowe umorzenia odsetek, kar, kosztów komorniczych.” - mówi Konrad Radwan, prawnik kancelarii KPR.
 

Niestabilna sytuacja w rolnictwie 
 

Jak nikt AGROunia wie, że sytuacja w rolnictwie jest bardzo niestabilna. Łatwo popaść w tarapaty finansowe, gdy ceny płodów rolnych są jak sinusoida, rozprzestrzenia się ASF, ptasia grypa, a klęska żywiołowa może zmieść z powierzchni ziemi majątek życia.  

„Codziennie odbieram telefony o tragediach całych rodzin, które popadają w tarapaty. Nie ma sytuacji bez wyjścia. Każdy zasługuje na drugą szansę.” - mówi Michał Kołodziejczak, lider AGROunii

 

KONTAKT 
 

Jeśli potrzebujesz pomocy w oddłużaniu swojego gospodarstwa, zajrzyj na stronę naszego partnera:

https://kpr-restrukturyzacja.pl/
 

Najlepiej powiedz, że usłyszałeś o kancelarii od AGROunii.
 

Powrót do listy aktualności